nokia 3310 2017 single červený

 
 
Úvod > Mobilní telefony > Podle typu > Tlačítkové > Nokia 3310 2017 SINGLE červený
 

Nokia 3310 2017 SINGLE červený

Mobilní tlačítkový telefon, který může být ve 4 barvách - červená, modrá, šedá a žluté. Možnost využití i funkce DUAL SIM.
Kód:NO331SCER
Výrobce: Nokia
Dostupnost: skladem
Dostupnost: do 48 hodin
24 6 0
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 60 bodů.
Vaše cena: 1 690 Kč
Další dostupné varianty
Dostupné v 3 variantách
Speciální nabídky platné pouze s koupí tohoto produktu
Přidat označené nabídky, spolu s Nokia 3310 červený
Zobrazit více
Zobrazit méně
Barva:červená
Přední fotoaparát:nie
Zadní fotoaparát:2 Mpix, LED blesk
Verze operačního systému:Nokia Series 30+
Úhlopříčka displeje:2,4'', (60 mm), QVGA, farebný, nedotykový
Typ dispeje:TFT
Počet SIM karet:1
Vnitřní paměť:16MB
Mobilní sítě:2G
Kapacita baterie:1200 mAh

Popis

Popis

Mobilní telefon, který Vás okouzlí. Nová Nokia 3310 si zachovala design svého předchůdce. Krásně matné provedení, barevný displej a nové vylepšené uživatelské funkce. Z prechádzajúcih let si zachovala svůj specifický tón vyzvánění a velmi oblíbenou hru Snake. Kromě toho můžete při cestování poslouchat svou hudbu nebo rádio. Zajímavé okamžiky si můžete vyfotit s fotoaparátem, který má rozlišení 2 Mpx se zabudovaným LED bleskem. Možnost rozšířit paměť až do 32GB. Snadné připojení díky rozhraní Bluetooth 3.0. Port Micro USB (2.0) a 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek.

Barevný displej - Přichází s vylepšeným a zaobleným barevným displejem. 2,4 palcový displej zobrazí všechny potřebné údaje. Lepší ovládání a psaní i díky vylepšené klávesnici.

Dlouha výdrž batérie - Vyjímatelná baterie s kapacitou 1200 mAh má výdrž až 22 hodin při nepřetržitém telefonování. Nemusíte se obávat, že váš telefon se rychle vybije při delším rozhovoru s vašimi známými. Navíc nemusíte mít stále po ruce nabíječku. V pohotovostním režimu vydrží Nokia 3310 až neuvěřitelný měsíc. Po vybití ho rychle nabijete pomocí portu Micro-USB.

Funkce DUAL SIM - Díky podpoře Dual SIM můžete využívat obě své SIM karty v jednom telefonu. Nemusíte už víc myslet na to, zda máte u sebe oba potřebné telefony.

Doporučujeme dokoupit


Příbuzné produkty


Parametre


Hodnocení