Příslušenství - Prodej mobilních telefonů a příslušenství | DATES MOBILE - strana 5

 
 
 
prislusenstvo.jpg
 
 
 
 
 
 


Příslušenství

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

Ochranná fólie Apple iPhone 5/5C/5S/SE

Ochranná fólia displeja pre telefóny iPhone 5S. Jednoduchá aplikácia, čistiaca handrička súčasťou balenia.Akceptujeme len reklamácie na ochranné fólie aplikované v servisných centrách.
80 Kč

Ochranná fólie LG G2

Ochranná fólia displeja určená pre telefóny LG G2. Jednoduchá inštalácia, čistiaca handrička súčasťou balenia.Akceptujeme len reklamácie na ochranné fólie aplikované v servisných centrách.
80 Kč

Ochranná fólie LG H440N Spirit 4G

Ochranná fólia chráni displej vášho telefónu pred drobnými škrabancami a jemným poškodením vznikajúcim pri bežnom používaní. Jednoduchá aplikácia, súčasťou balenia je handrička, ktorá slúži na dôkladné očistenie displeja pred nalepením fólie.
80 Kč

 
 

K mobilním zařízením potřebujeme i vhodné příslušenství. Na Datesmobile.cz nabízíme kvalitní příslušenství k mobilním telefonům i tabletem. Mezi nejoblíbenější a nejvíce potřebné součásti příslušenství patří ochranné fólie a pouzdra, baterie, datové kabely, nabíječky, paměťové karty či stylusy. Pravidelní řidiči určitě přivítají handsfree soupravy, autonabíječky, podložky či stojany do auta.