Příslušenství - Prodej mobilních telefonů a příslušenství | DATES MOBILE

 
 
 
prislusenstvo.jpg
 
 
 
 
 
 


Příslušenství

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
120 Kč
120 Kč

Adapter OTG Kabel micro USB/USB černý

OTG (On-The-Go) kábel micro USB-USB slúži na pripojenie USB zariadenia priamo na váš mobil alebo tablet. Kompatibilný s vyššími radami telefónov Nokia, Samsung Galaxy S II a tabletmi s micro USB., farba: čierna,
60 Kč

Adapter OTG Samsung N9000 Galaxy Note 3 černý

OTG adaptér určený pre telefóny Samsung N9000 Galaxy Note 3. Slúži k pripojeniu externých USB zariadení (flash disk, klávesnica, myš ...) k telefónu. Farba: čierna.
60 Kč

Autonabíječka Apple iPhone 3G/4G černá

Autonabíjačka pre Phone 3G/4G. Zosilnené prevedenie zabraňuje mechanickému poškodeniu pri bežnom použití. Farba čierna. LED indikátor nabíjania, točený kábel o dĺžke 40 cm.
49 Kč

Autonabíječka micro USB 1A černá

Univerzálna autonabíjačka micro USB. Univerzálny konektor s koncovkou micro USB vhodný pre väčšinu telefónov. Praktický točený kábel roztiahnuteľný až na dĺžku 2 m. Kapacita: 1A. Napätie: 12 - 24 V.
215 Kč

 
 

K mobilním zařízením potřebujeme i vhodné příslušenství. Na Datesmobile.cz nabízíme kvalitní příslušenství k mobilním telefonům i tabletem. Mezi nejoblíbenější a nejvíce potřebné součásti příslušenství patří ochranné fólie a pouzdra, baterie, datové kabely, nabíječky, paměťové karty či stylusy. Pravidelní řidiči určitě přivítají handsfree soupravy, autonabíječky, podložky či stojany do auta.