o společnosti

 
 
Úvod > O společnosti
 
 
 
O společnosti

DATES MOBILE je stabilní společnost s dlouholetým působením na slovenském trhu. Poskytujeme široký sortiment produktů a služeb v oblasti mobilních technologií a příslušenství koncovým i firemním zákazníkům v kamenných prodejnách a prostřednictvím e-shopu.

Naše moderní prodejny nebo designově nadčasové kiosky najdete v nákupních centrech v Prahe a Brně.

 

Profesionálně vyškolený a ochotný personál rád poradí a pomůže při výběru nového mobilu, stačí mu prozradit, jaké funkce očekáváte od vašeho budoucího mobilního zařízení. Během let působení jsme obsloužili nespočet zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Kromě mobilních telefonů a tabletů různých značek nabízíme obrovský výběr originálního příslušenství a doplňků.

 

Pravidelně sledujeme novinky ze světa mobilních zařízení a rádi vás obdarujeme častými slevami a akcemi, abyste se k nám vrátili i příště.

 

Neustále se snažíme rozvíjet a rozšiřovat portfolio našich produktů a služeb a také modernizovat naše prodejny, abychom kráčeli s dobou a abychom ve všech směrech uspokojili potřeby našich zákazníků.

 

 

Čemu se DATES MOBILE věnuje?

 

Především prodáváme mobilní telefony, tak originální i neoriginální příslušenství. Nabízíme velký výběr obalů, pouzder, fólií a ochranných skel na displej, také kvalitní autonabíječky, baterie, headsety, handsfree sluchátka a další doplňky, které Váš telefon ochrání pro poškozením či dokonce rozbitím nebo jen zpříjemní jeho používání.

 

Na našich pultech najdete mobily a tablety různých, i nových, značek, na které samozřejmě poskytujeme dvouletou záruku.

 

Většina e-shopů, které mají i kamennou prodejnu, používá na e-shopu nižší ceny než v prodejnách. DATES MOBILE se snaží vyjít svým zákazníkům vstříc, proto stejné ceny, jako najdete v našem e-shopu, vás čekají i ve všech kamenných prodejnách.

 

 

Služby

 

Našim zákazníkům nabízíme kromě prodeje mobilů i:

- Výkup mobilních telefonů,

- Bezplatné poradenství v oblasti mobilní komunikace,

- Spolehlivé a rychlé řešení reklamací,

- Dobíjení kreditů od všech operátorů.

 

E-shop

 

Pro zákazníky upřednostňující jednodušší a rychlejší způsob nákupu z pohodlí domova je zaměřen náš nový moderní internetový obchod, kde si každý zákazník jistě vybere z naší široké nabídky zmíněného sortimentu a ocení přehlednost a jednoduchost nákupního procesu.