Bonusy pro zákazníka - Prodej mobilních telefonů a příslušenství | DATES MOBILE

 
 
Úvod > Bonusy pro zákazníka
 
benefity.jpg
 
 
 
 
Bonusy pro zákazníka

V DATES MOBILE platí zlaté pravidlo: „Náš zákazník, náš pán.“ Vážime si našich zákazníkov a tešíme sa, keď sa k nám opäť vracajú. Preto sme si na novom e-shope pre vás pripravili niekoľko bonusov, ktoré vám spríjemnia nakupovanie a prinesú vám výhody pri ďalších návštevách nášho nového e-shopu. 

 

Doprava zdarma je jen jednou z výhod, kterou poskytujeme našim zákazníkům. Zboží si umíte vyzvednout v kterékoliv prodejně ve velkých nákupních centrech v Praze nebo Brně, a další vámi vybraný produkt si ve stejné ceně jako na e-shopu můžete zakoupit i v kamenné prodejně. Kromě těchto možností nabízíme pro naše zákazníky i bonusy jako dárek k nákupu a kredity za nákup.

 

Dárek k nákupu

-    20% sleva na příslušenství při koupi mobilního telefonu, která je použitelná při dalším nákupu (tento kupón je možné využít
     na e-shopu i v kamenných prodejnách),
-    80 Kč sleva při koupi mobilního telefonu, použitelná na další nákup přes náš e-shop,
-    speciální nabídka příslušenství k mobilům a tabletům za akční ceny.

 

Kredity za nákup

Zákazník získává za každých 28 Kč využitých při nákupu přes e-shop 1 kredit. Sebrané kredity lze uplatnit při dalším nákupu, a každých 10 kreditů při uplatnění slevy představuje hodnotu 5,60 Kč.

 

Stejná cena v e-shopu jako v kamenné prodejně

Jako jedna z mála společností garantujeme stejnou cenu produktů na prodejně a v e-shopu. Zákazníci se tedy ani při osobním odběru, nebo nákupu přímo na prodejně, nemusejí obávat vyšší ceny nebo dalších skrytých poplatků.