s těmito mobilními navigacemi už nikdy nezabloudite

 
 
Úvod > Blog > S těmito mobilními navigacemi už nikdy nezabloudite
 

S těmito mobilními navigacemi už nikdy nezabloudite

Využijete ji jako řidiči i chodci, vždy trefíte na správné místo a neztratíte se ani ve velkoměstě. Navigace v mobilu vám umožní dostat se do vytouženého cíle bez zbytečného bloudění.

Mobilní aplikace, které vás úspěšně dopraví na jakékoliv místo, jsou obvykle výchozí součástí smartphonů. V mobilech s Androidem a iOS je najdete v základním balíčku aplikací.

To vám však nebrání, abyste si stáhli jiné. Doporučujeme takové, které fungují i ​​offline. Přístup na internet nemusí být vždy samozřejmostí a v některých oblastech doma iv zahraničí se nevyhnete omezenému pokrytí.

Které mobilní navigace jsou nejužitečnější?

Google Mapy

Novinkou této stálice mezi navigacemi je právě offline režim. Do mobilu si uložíte mapové podklady země, do které cestujete a můžete si je prohlížet i bez internetu.

Aplikace je zdarma a nabízí lety ověřenou kvalitu a přesnost. Naplánujete si v ní cestu, podíváte si alternativní trasy a získáte čerstvé zprávy o dopravní situaci. Google Mapy jsou propojeny s dalšími službami Googlu a poskytují komplexní informace o hledaném místě .

Waze

Podobnou kvalitu a funkce najdete v bezplatné aplikaci Waze. Dopravní servis, způsob vyhledávání a mapové podklady se téměř shodují s Google Mapami, protože obě appky patří do portfolia Googlu .

Navigace Waze je však výjimečná tím, že připomíná sociální síť :

· Řidiči se navzájem informují o dopravní situaci,

· Ohlašují policejní hlídky či radary,

· Upozorňují na dopravní nehody a tvořící se kolony.

Sygic

Sygic patří k prvotřídním navigacím. Funguje i offline, ale není zdarma. Bezplatně ji můžete používat pouze 7 dní. Prémiová verze však stojí za to a vyplatí se do ní investovat. Získáte doživotní licenci aplikace, která přináší přehledné rozhraní, špičkové mapové podklady a pravidelné inovace.

Můžete se spolehnout na kvalitní pokrytí lokalit na celém světě a  zajímavé funkce , které jinde nenajdete: například vyhledávání parkování.