představujeme vám dates mobile

 
 
Úvod > Blog > Představujeme vám DATES MOBILE
 

Představujeme vám DATES MOBILE

Na českém trhu s mobilními telefony a příslušenstvím působíme od roku 2014. Po dlouhodobých zkušenostech ze Slovenska jsme se rozhodli oslovit naší nabídkou i české zákazníky. V DATES MOBILE si můžete zakoupit nejnovější smartphony, tablety či příslušenství, které často potěší nejen nadšence technických hraček. Postupem času jsme se vypracovali na stabilní a profesionální společnost ve svém oboru. Naši zákazníci nakupují ve skutečně moderních prodejnách a radí jim školení odborníci, kteří pomohou při výběru zařízení i při jeho používání. Zákazníkům se snažíme poskytovat kvalitu a profesionální služby, přičemž výsledkem je neustále jejich rostoucí počet, což nás nesmírně těší.

Koncept DATES MOBILE pro vás

Náš koncept, který jsme si zvolili ještě na začátku, se postupně vyvinul a dnes můžeme v klidu říci, že je společensky uznávaný a akceptovaný i v těch největších obchodních centrech nejen v České republice ale i na sousedním Slovensku. Ideou naší společnosti je být neustále nablízku našim zákazníkům, přičemž líbit se jim chceme nejen nabízenými službami, ale i vzhledem. Aktuálně jsme přistoupili k redesignu e-shopu, který už jednoduše nesplňoval nároky dnešní doby, přičemž součástí naší nové identity je i redizajnované logo. Kromě loga a e-shopu modernizujeme i všechny naše prodejny a kiosky, které jsou designově nadčasové a musí být naší prezentační vizitkou.

Všem vám nabízíme téměř vždy nové smartphony, tablety či příslušenství mezi prvními. Sortiment našich výrobků je dostatečně široký pro každého z vás. Naší prioritou je nabízet produkty, ze kterých si vybere starší či mladší člověk, nadšenec do techniky a novinek, jakož i běžný uživatel. Při výběru produktu u nás rozhodně nezůstanete "sami". Ochotný personál velmi rychle zjistí, který smartphone, tablet či příslušenství, bude nejlépe splňovat vaše nároky.

Součástí každého prodeje bez ohledu na charakter produktu je i možná reklamace. Na našem trhu je zcela běžné, že reklamace je znemožněna zejména koupí produktu určeného pro jiný trh, respektive ji prodejce neumí dostatečně zabezpečit. V DATES MOBILE však prodáváme produkty určené jen pro český trh a nikdy se tak nemůže stát, že by nastal v tomto směru problém s reklamací, záručním servisem nebo existencí návodu v českém jazyce a podobně.

 

I vy víte, že kvalita něco stojí

Naším cílem nikdy nebylo prezentovat se jako nejlevnější společnost na trhu, respektive společnost prodávající své produkty za nejnižší částky. Jméno společnosti bychom si vybudovali jen na základě různých porovnávačů, kde bychom se vyskytovaly na prvních místech pouze díky ceně. Jak jistě sami uznáte, to není cesta, jak se stát jedním z lídrů na trhu.

Také vás, naše zákazníky, nechceme obrat o peníze. Naše ceny jsou srovnatelné s mnohem většími e-shopy. My vám však dáme jako přidanou hodnotu zejména zvláštní přístup, který považujeme za velmi důležitý. Nechceme vás za jednorázového zákazníka, ale naším cílem je vybudovat si s vámi vztah, který přeroste do opakovaných nákupů. O všechny zákazníky se staráme, vždy jim pomůžeme s jejich otázkami a vždy se na nás mohou obrátit. Abychom je však uspokojili i cenou, pravidelně připravujeme nové slevy a akce, které již oslovily stovky z vás.

Vámi objednané zboží vám přineseme zdarma nebo si ho můžete vyzvednout v našich prodejnách na dobře známých místech, pokud vám více vyhovuje osobní odběr. Jsme vám neustále nablízku a platíte skutečně pouze za jednotlivé produkty, nikoli za služby s tím spojené. Motivací pro další nákup na e-shopu je pro každého zákazníka i kreditní systém v podobě bodů. Za každý nákup u nás tak dostanete kredity, jejichž výše závisí na hodnoty objednávky. Tyto kredity lze využít při dalším nákupu nad 1400 Kč - dostanete 56 Kč za 100 kreditů. I tímto kreditním systémem si vás chceme udržet a věříme, že si k nám opět najdete cestu. Kromě kreditů máme pro naše zákazníky i dárky v podobě slev na další nákupy, například na značkové příslušenství k vašemu smartphonu. Také bychom vás chtěli upozornit, že ceny našich produktů jsou v prodejnách a kioscích stejné jako na e-shopu.

 

Jen prodej smartphonů bez servisu?

Naším prvořadým zájmem bylo vždy poskytovat prodej smartphonů a ostatních zařízení tak, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Jelikož se chceme plně soustředit právě na tuto aktivitu, nedovoluje nám to začít i se servisem, který je poměrně náročný.

Servis mobilů či jiných technologických zařízení dnes prakticky najdete na každém kroku. Je však třeba podotknout, že jen hrstka z nich je skutečně i autorizovaných a jen málokteří z nich používají originální náhradní díly. Právě implementací necertifikovaných dílů se zařízení začne kazit ještě častěji a postupem času zjistíte, že lepší by bylo smartphone koupit nový jak si ho později dávat několikrát reklamovat s negativním výsledkem. Při dnešních cenách zařízení některých levnějších značek, jako je Lenovo, Huawei, Meizu, Xiaomi a podobně, je skutečně jejich servis na zvážení, protože každý jeden zásah do zařízení může velmi rapidně snížit životnost smartphonu. Kromě toho cena telefonů těchto zařízení je natolik přijatelný, že často se vyplatí investovat do nového smartphonu více než do jeho opravy. Pokud si vybíráte servis, rozhodně zvolte ten nejkvalitnější a nedívejte příliš na cenu. Je jen otázkou času, kdy se začnou produkovat smartphony například s nerozbitným displejem či jiným vybavením. Taková zařízení byste tak neměli mít důvod nechávat v servisu, protože komponentů na servis bude žalostně ubývat.