nákup mobilních telefonů přináší tyto 4 klíčové výhody

 
 
Úvod > Blog > Nákup mobilních telefonů přináší tyto 4 klíčové výhody
 

Nákup mobilních telefonů přináší tyto 4 klíčové výhody

Jak často měníte mobil? Staré telefony se zvyknou kupit a zabírat místo. Zbytečně. Pokud ještě fungují, mnohem lepší volbou je jejich výkup.

Představte si situaci, že svůj smartphone chcete nahradit novým. Ať už kvůli opotřebení nebo kvůli tomu, že vás zaujala novinka na trhu. Co uděláte s telefonem, který už nechcete používat? Výkup mobilů jde v  prodejnách DATES MOBILE velmi rychle a jednoduše. Má několik výhod.

Proč byste měli donést svůj starý mobil právě k nám?

1. Vykupujeme všechny značky

Už nemusíte investovat do servisu svého mobilu. Díky výkupu dokážete starý telefon naposledy využít a zpeněžit . Když si vyberete nás, je skoro jisté, že nepřijdete nadarmo. Vykupujeme všechny značky a téměř všechny modely mobilních telefonů.

2. Nový mobil získáte levnější

Cenu starého mobilu můžete ihned použít na koupi nového. To znamená, že pokud si rovnou vyberete nový smartphone z nabídky Datesmobile.sk , dostanete ho za nižší cenu . Vrátí se vám alespoň část peněz, které jste vložili do starého telefonu. A to se vyplatí, však?

3. Nabízíme nejlepší ceny

Lepší cenu za starý mobil vám nedají nikde jinde. Nabízíme nejvyšší na trhu. Částku vám hned vyplatíme v hotovosti . Orientační výkupní cenu určíme i předem, abychom vám dali prostor na rozhodnutí.

4. Šetříme váš čas

Máme širokou síť prodejen po celém Slovensku. Výkup mobilů nabízíme v každé jedné z nich. Nemusíte chodit daleko a samotný výkup vám zabere jen pár minut . Stačí, když si s sebou přinesete starý mobil a občanský průkaz. Zbytek vyřídíme hladce.