3 aplikace, které vám pomohou předcházet jesenní depresi

 
 
Úvod > Blog > 3 aplikace, které vám pomohou předcházet jesenní depresi
 

3 aplikace, které vám pomohou předcházet jesenní depresi

Chcete-li zabránit podzimní depresi měli byste se udržovat v co nejlepší kondici, sportovat, zdravě jíst a pohybovat se více na čerstvém vzduchu. Pokud nevíte jak začít, nabízíme vám tři oblíbené mobilní aplikace, které vám poradí jak na to.  

Ci už jste dříve milovníky outdoorových nebo indoorových sportů, zásluhou těchto aplikací se udržíte ve formě. Při sportu se vám kromě krásné formujících křivky vyplaví do těla endorfiny, kvůli kterým se budete cítit mnohem šťastnější.

 

Beh = Endomondo

Co tak zkusit běh? Kromě dobré kondice vám pobyt na čerstvém vzduchu pomůže vyvětrat si hlavu od většiny problémů. Endomondo stále patří mezi jednu z nejoblíbenějších appiek, která nezklame. Kromě měření zaběhnutých kilometrů nabízí dalších více než 40 aktivit. Co je však podle uživatelů její největší výhodou? Možnost interakce se sociálními sítěmi, kde mohou během běhu dostávat od svých kamarádů motivační audio zprávy či soupeřit s jejich osobními rekordy.

Na doma i do fitka = Nike Training Club

Chcete začít cvičit bez trenéra a nevíte jak na to? Vyzkoušejte další velmi oblíbenou aplikaci Nike Traning Club, kde najdete sestavené cvičební plány pro začátečníky, tak pro pokročilé. Pokud máte obavy, že by vám mohla chybět motivace, pozvěte do aplikace i své přátele, se kterými si můžete měřit síly ve sportovních aktivitách či přidat do některého klubu a dělit se o své výsledky s celým světem. Všechny plány jsou dostupné zdarma a můžete si je stáhnout i na offline použití.  

Sledujte složení svého jídelníčku

Pomocí kaloricky tabulek budete moci sledovat složení vašeho jídelníčku, přičemž nebudete muset přepočítávat hodnotu každého snědeného jídla. Šikovná aplikace to vše udělá za vás a pomůže vám tak udržet ideální poměr denního příjmu živin. Kalorické tabulky můžete využívat naplno a zkonzumované jídla si značit během celého dne do mobilu. Aplikace je totiž dostupná pro android, iOS i Windows Phone.